Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi i rummet | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Tennisbana Vandring Biljardbord Bordtennis |
| Spa & Hälsocenter Spa-lounge Jacuzzi | Mat/Dryck Restaurang Snackbar vid poolen | Barnvänligt Barn buffé Barnklubb Barnpool Lekplats för barn Spelrum |
Det bekväma Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E, som ligger endast 1 km från Praia dos Carneiros, erbjuder Wi Fi i alla rum och en parkering. Det här hotellet har ett strandnära läge cirka 15 minuters bilfärd från Forte de Santo Inácio de Tamandaré, som gästerna kan besöka för att utforska områdets historia.
Detta bekväma hotell ligger ca 15 minuters promenad från centrum. Bland sevärdheterna som är belägna 2 km från Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 finns Capela de São Benedito. Nova Matriz de São Pedro ligger cirka 10 minuters bilfärd bort och är ett populärt turistmål.
Rummen har matplats och balkong tillsammans med luftkonditionering och tvättmaskin, samt snabbt internet och plattskärms-TV med satellitkanaler. Rummen erbjuder bidé, duschkabin och separat toalett i badrummen. Du kan också använda en bidé, en duschkabin och en separat toalett i de privata badrummen. Rummen erbjuder utsikt över trädgården.
Det finns också en poolbar.
- Lokala sevärdheter
- Capela de São Benedito2,1 km
- Praia dos Carneiros1,3 km
- Supermercado Barramares1,8 km
- Praça Estrela do Mar3,6 km
- Manguezal Ecoturismo1,8 km
- Igreja Missao Evangelica Pentecostal3,8 km
- Igreja Velha de São Pedro3,5 km
- Sao Jose Church4 km
- Sao Pedro Church3,1 km
- Flygplatser
- Recife Flygplats92 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Parkering
- 24-timmars reception
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
- 24-timmars säkerhet
- Omklädningsrum
- Hiss
- Kafé
- Brandsläckare
- Kortåtkomst
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Restaurang
- Snackbar vid poolen
- Snackbar
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
- Spa-lounge
- Jacuzzi
- Fitnesscenter
- Vandring
- Tennisbana
- Biljardbord
- Bordtennis
- Grunda delen
Service
- Tvätt
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Gratis Wi-Fi i rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barn buffé
- Barnpool
- Lekplats för barn
- Barnklubb
- Spelrum
Hotellregler
Vanliga frågor
- ✈
Var ligger den närmaste flygplatsen till Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E?
Mellan Recife flygplats och Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E är det 95 km. - ❓
Finns det parkeringsplatser vid Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E?
Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E erbjuder parkering på plats gratis. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E?
Gästerna på Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E måste checka ut till 11:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E?
Det genomsnittliga priset för ett rum i Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E är 136$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - ❓
Erbjuder Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E bekvämligheter för funktionsvarierade?
Ja, Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E har tillgång till rullstol och handikappanpassade rum. För speciella önskemål rekommenderar vi att du ringer i förväg för att bekräfta. - ❓
Har rummen på Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E en arbetsplats?
Ja, du kan hitta arbetsplats i vissa rum på Carneiros Beach Resort Tamandare Flat, Praia Dos Carneiros, 207 E.